hasan doğru çorbacı hasan lokantacı hasan kimdir final şarkısı o ses türkiye 2014 O Ses Türkiye Birincisi Kim Oldu KazandıHasan Doğru; Finalde Abdullah Civliz ile karşılaştı ve %62 oy ile Abdullah Cizlizi eleyerek  yarışmanın şampiyonu olmuştur. Hasan Doğru;  2014 O Ses Türkiye Yarışmasının birincisi olmuştur.

‘The Voice” programının Türkiye versiyonu “O Ses Türkiye” yarışma programının dün yayınlanan bölümünde Tugçe Gendigelen İngilizce, Hintçe ve Arapça seslendirdiği parça ve sahnede sergilediği dansla izleyiciyi ve jüriyi kendine hayran bıraktı. Yarışmacı Azerbaycan kökenliymiş ve Eskişehirde İngilizce Öğretmenliği okuyormuş. Kendisine ait 20 nin üzerinde bestesinin olduğunu ve müzik konusunda çok iddialı olduğunu söyledi. Jüri üyeleri Tuğce için kapıştı neredeyse. Yarışmacı ise Ebru gündeşi seçti.
Sosyal medyada da yankı bulan yarışmacıya binlerce yorum getirildi. Genelde kızların yorumlarına bakılırsa giyim tarzı ve üslubu eleştiri konusu oldu..Performans olarak çoğu insanın beğenisini kazanmış görünüyor.
Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı dünyaca ünlü programların Türkiye’ ye uyarlanması ve yayınlanmasını sağlıyor. Bu konuda Türk halkını çok iyi analiz ettiği başarılı olmasının en büyük etkeni sanırım. O ses Türkiye deki jüri üyelerinin seçimi de çok isabetli olmuş. İzleyenlerin zevk alacağı ve aynı zamanda müzik ziyafeti ile birlikte bol bol da kahkaha atılacak bir program. İzlememiş olanlar da ekran başına buyursun ve kendileri puan versin bakalım…

16 Kas 2013 |

Google search: 2014 O Ses Türkiye Birincisi Kim Oldu Kazandı

Anahtar Kelimeler: , ,

Facebook'ta paylas


Bu habere yorum yapın, sitenizden takip edin ya da RSS kaynağı ile yeni içeriklerimize ulaşın.

Bu habere yorum yaz, çekinme döktür...

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...