cem yılmaz erdoğan russell crowe yeni filmi ne zaman vizyona girecek avustralya türkiye çekimleri  300x156 2014 Russell Crowe Olga Kurylenko Cem Yılmaz Erdoğan Mert Fırat Yeni Filmi The Water Diviner Ne Zaman Vizyona GirecekGeçtiğimiz günlerde Russell Crowe ve Cem Yılmaz’ın görüştüğü ve yedikleri akşam yemeği gündeme gelmişti. İşte tam da bu yemekte Russell Crowe ‘nin yeni filmi için Cem Yılmazla görüşmek istediğini öğrenmiştik.
Başlarda bu teklife pek sıcak bakmayan Cem Yılmaz, akşam yemeğinde yapılan görüşmeden sonra fikrini değiştirmişti.
Cem Yılmaz film çekimleri için Avustralyaya gitmiş ve oradan çektiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinde ilan etmişti. Cem Yılmazın yanı sıra Yılmaz Erdoğan ve Mert Fırat’ ın da rol alacağı bu film henüz Avustralyada çekiliyor ve daha sonra Türkiyede de çekileceği söyleniyor.
Russell Crowe’ un yönetmenliğini yapacağı film Çanakkale Savaşı sonrasını anlatıyor ve Türk oyuncularımız bu filmde Türk subayları canlandıracak. Filmin çekimleri henüz Avustralyada olsa da yakında Türkiye çekimlerinin de başlayacağı öğrenildi. 2014 yılının son aylarında vizyona girmesi beklenen filmin türü ise “Dram”. Filmin yapımcısı ise Mars Group.

24 Oca 2014 |

Google search: 2014 Russell Crowe Olga Kurylenko Cem Yılmaz Erdoğan Mert Fırat Yeni Filmi The Water Diviner Ne Zaman Vizyona Girecek

Anahtar Kelimeler: , ,

Facebook'ta paylas


Bu habere yorum yapın, sitenizden takip edin ya da RSS kaynağı ile yeni içeriklerimize ulaşın.

Bu habere yorum yaz, çekinme döktür...

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...