2013-2014 Sezonu Fenerbahçe Yeni Formaları

fenerbahçe yeni sezon formaları Fenerbahçe 2013 2014 Yeni Sezon Forma Fiyatları Resimleri TanıtımıFenerbahçe yeni sezon formaları ne zaman satışa sunulacak çıkacak fenerbahçe voleybol takımı forması nerede satılır kaç para fiyatı fenerbahçe basketbol forması fenerbahçe amatör branşlar fenerbahçe spor okulu ücreti senelik fiyatı kayıt tarihi sezon programı fikstürü ne zaman açıklanacak fenerbahçe tükriye kupasını kaç kez kere aldı kazandı en son ne zaman aldı kazandı şampiyon oldu fenerbahçe kaç kere kez şampiyon oldu olmuş olmuştu olmuştur.

Geçtiğimiz sezon gibi bu sezon da da fenerbahçe takım formalarını ilk biz tamlayan.com editörleri açıklayacağız onun için bu yazımız ile şimdiden yerimizi hazırlayalım dedik. Fenerbahçe’nin yeni sezon 2014-2015 sezonu formalarının lansmanı yapıldığı gibi yazımızı güncelleyeceğiz.

Fenerbahçe yeni sezon formaları bu Cuma yani 27 Temmuz 2012 günü yapılacak olan lansman ile taraftara tanıtılacak. Her sene olduğu gibi FB TV’den naklen yayınlanacak olan lansmana çeşitli ünlü mankenler de katılım sağlayacak. Fenerbahçeli futbolcuların da mankenlik yapacak olduğu tanıtımda Fenerbahçe’nin Resmi karşılaşmada giyeceği bir adet ev ve bir adet de deplasman olmak üzere 2 adet iç saha forması tanıtılacak. Bunların yanında rakip takım formaları ile karışma ihtimali söz konusu olduğunda bir diğer deplasman forması seçeneği hakkı tanılıyor takımlara. Bunun içinde bir diğer deplasman forması tanıtımı da yapılacak.

Fenerbahçe 2012-2013 Yeni Sezon Formaları

İlgi çekici bir renk ile tanıtımı yapılacak olan son yani 4. Forma da taraftarın giyimine sunulacak ve Fenerbahçe’nin ana renkleri olan Beyaz-Sarı-Lacivert’in dışında bir renk yada bu renklerin çok değişik bir tonu olarak tanıtımı yapılması bekleniyor. Geçtiğimiz sezonlarda mavi, yeşil, fosforlu sarı ve altın sarısı olmak üzere çeşitli formalar tanıtılmıştı ve taraftarın beğenisini kazanmıştı.

Yeni formaların fiyatları 88 TL olacak ve peşin ödemede Adidas bayilerinde uygulanan %10 iskonto ile 80TL olacak. Yeni sezon formalarından Fenerbahçe A.Ş. büyük bir gelir beklentisi içerisinde.

12 Ara 2013 |

Google search: Fenerbahçe 2013-2014 Yeni Sezon Forma Fiyatları Resimleri Tanıtımı

Anahtar Kelimeler: , , ,

Facebook'ta paylas


Konuyla İlgili Yazılar

Bu habere yorum yapın, sitenizden takip edin ya da RSS kaynağı ile yeni içeriklerimize ulaşın.

1 Yorum »

  • fenerim diyor ki:

    ne zamandır formalar ne zaman çıkacak diye bakıyorum internete. şerefsiz siteler hep yalan yanlış yazmışlar. sonunda doğrusunu burda bldum sağolun

    Bu habere yorum yaz, çekinme döktür...

    Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...