2012-2013 Sezonu fenerbahçe şampiyonlar ligi Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 2012 2013 Sezonu Maç ÖzetleriŞampiyonlar Ligi Fenerbahçe Maçları

Geçtiğimiz yıl Spor Toto Süper Lig’i 2. sırada bitirmesinin ardından oynanan Spor Totot Süper Final grup maçlarında da en fazla puanı toplamasına karşın gruptan ikinci olarak ayrılarak Şampiyonluğu kıl payı kaçıran Fenerbahçe, bu yıl ülkemizi Galatasaray ile birlikte Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek. Temsilcilerimizden Galatasaray’ın doğrudan katılacağı gruplar öncesinden Fenerbahçe ön eleme maçları sonrasında gruplara katılmaya hak kazanmaya çalışacak.

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri

Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi temsil edecek olan ekipler arasında yer alan Fenerbahçe‘nin ön eleme turu maçları ve sonrasında grup maçlarını farklı bir perspektiften tamlayan.com’da sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Temsilcimizin oynadığı her maç sonrasında bu konumuz altında maçlarının özet görüntülerine yer vereceğiz ve sarı lacivertli ekibin her maçını da sizlerin yorumlarıyla birlikte ayrı ayrı değerlendireceğiz.

2012-2013 Sezonu Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Maçları

19 Tem 2012 |

Google search: Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 2012-2013 Sezonu Maç Özetleri

Anahtar Kelimeler: , ,

Facebook'ta paylas


Konuyla İlgili Yazılar

Bu habere yorum yapın, sitenizden takip edin ya da RSS kaynağı ile yeni içeriklerimize ulaşın.

1 Yorum »

  • batuhan diyor ki:

    izlemek istiyorum :)

    Bu habere yorum yaz, çekinme döktür...

    Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...