GS FB MAÇINI HANGİ KANAL VERİYOR NE ZAMAN

gs fb maçı hangi kanalda saat kaçta GS FB Galatasaray Fenerbahçe Maçı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Galatasaray, Fenerbahçe karşılaşması ne zaman? Galatasaray Fenerbahçe derbisi ne zaman? GS FB derbisi ne zaman oynanacak? FB GS maçı ne zaman? Fenerbahçe Galatasaray derbisi ne zaman? Fenerbahçe Galatasaray maçı canlı izle

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanılacak olan karşılaşma Erzurum’da olacak. Erzurum’un Spor Toto Süper Ligde takımının bulunmamasından ötürü futbol izlemekten uzak kaldığı için Fenerbahçe Galatasaray derbisi bu şehirde başbakan Recep TAyyip ERdoğan’ın talimati ile oynanıyor. Erzurumlulara bir jest olarak Başbakanın talimatı ile oynanacak olan karşılaşmadan umarız ki herhangi bir problem yaşanmaz.

Fenerbahçe geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Ligi en yakın rakibi olan Galatasaray’ın arkasında 9 puan fark ile tamamlamıştı. Ardından oynanan Süper Final karşılaşmalarında bu puan 4,5′tan 5 olarak devam etti. Ardından oynanılan birkaç derbi ile şampiyonluk son maça kalmıştı. Fenerbahçe’nin stadı Kadıköy Şükrü Sraçoğlu Stadyumunda oynanılan karşılaşma 0-0 berabere sonuçlandı ve bu sonuç ile Galatasaray Kadıköy’de kupayı aldı. Fenerbahçeli yöneticiler kupayı burada vermek istemediklerinden ötürü Galatasaray sahada kupayı alacağı esnada Stadın ışıklarını kapattı, Stad hoparlörlerinden Fenerbahçe Marşları çaldı ve de fiskiyeleri açarak sahayı sulamaya başladı. Bunlara rağmen inatlaşan Galatasaraylı yöneticiler bu pozisyonda Basının ışıkları verilesiyle kupayı kaldırdı.

gs fb maçı hangi kanalda saat kaçta2 GS FB Galatasaray Fenerbahçe Maçı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

GS FB  DERBİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK YAYINLANIYOR.

FB GS DERBİSİ 16 ARALIK 2012 PAZAR AKŞAMI LİG TV’DE YAYINLANACAK

FENERBAHÇE GALATASARAY MAÇI SAAT KAÇTA

GALATASARAY FENERBAHÇE MAÇI 20.00′DE OYNANACAK.

 

10 Ara 2012 |

Google search: GS FB Galatasaray Fenerbahçe Maçı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Anahtar Kelimeler: , , ,

Facebook'ta paylas


Bu habere yorum yapın, sitenizden takip edin ya da RSS kaynağı ile yeni içeriklerimize ulaşın.

1 Yorum »

  • özlem diyor ki:

    işallah galatasaray kazanır ÖLÜMÜNE CİMBOMMMMMMMM

    Bu habere yorum yaz, çekinme döktür...

    Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...