YENİ SAMSUNG GALAXY S2 PLUS ÇIKIŞ TARİHİ

samsung galaxy s2 plus Samsung Galaxy S2 Plus Fiyatı Resimleri ÖzellikleriSamsung akıllı telefon konusunda durdurak bilmeksizin model çıkartarak piyasayı sarsmaya devam ediyor. Önceki seri Samsung Galaxy S2‘nin müthiş satış rakamlarına ulaşmasından ötürü S3 çıkmasına rağmen S2′nin gelişmiş versiyonu olan S2 Plus gelecek aya satışa çıkıyor.

Samsung’un yeni oyuncağı Galaxy S2 Plus 4.5″ ekran boyutu ile gelecek. Ayrıca ekran Amoled olacak. İşlemci olarak exynos modelinde çift çekirdek ve 1.5 Ghz hızında bir işlemci barındırıyor.

S2 Plus’da ram 1 gb olarak belirlenirken dahili hafıza bir başka deyimle 16gb harddisk barındırıyor. Ayrıca depolama alanına önem verdiğini bir kez daha kanıtlayan micro sd kart slotu barındırması oluyor. Android işletim sistemine sahip olan S2 Plus versiyon olarak 4.0 ile satışa çıkacak. Kamera olarak 8 megapixel çözünürlülüğe sahip 1080p video kaydı yapabilen bir kamera seçilmiş. Bu kamera şuanda 41megapiksellik nokia 401 lumnia hariç diğer tüm kameralar kadar iyi durumda.

Fiyatı henüz belli değil fakat 2 yıl Samsung Türkiye garantili olarak satış fiyatı 1400TL olacağı tahmin ediliyor.

Çıkış tarihi ile ilgili net bir tarih bilgisi henüz bilinmiyor.

 

SAMSUNG GALAXY S2 PLUS RESİMLERİ:

23 Ağu 2012 |

Google search: Samsung Galaxy S2 Plus Fiyatı Resimleri Özellikleri

Anahtar Kelimeler: , ,

Facebook'ta paylas


Bu habere yorum yapın, sitenizden takip edin ya da RSS kaynağı ile yeni içeriklerimize ulaşın.

Bu habere yorum yaz, çekinme döktür...

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...